Vlajkové stožáry ze skelných vláken
Prodej a montáž po celé České republice

Buďte vidět na první pohled
už z dálky

Státní, firemní či reklamní vlajky instalované na kvalitních vlajkových stožárech představují vynikající architektonický doplněk všech objektů. V případě firemních vlajek, symbolů a znaků se jedná o vysoce účinnou, estetickou a ekonomickou reklamu.

Prohlédněte si technickou specifikaci vlajkových stožárů

5 jednoduchých kroků k zviditelnění vaší firmy

Příprava

Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky. Před každou instalací se musíme nejprve důkladně seznámit s tím, kde bude stožár stát a jaké jsou specifické potřeby či požadavky ze strany zákazníka. Teprve pak můžeme navrhnout, jaký typ stožáru doporučujeme.

1.

Návrh

Dopodrobna zmapujeme terén pro vybudování betonového základu stožáru, včetně podloží. Upřesníme veškeré detaily a parametry a návrh přizpůsobíme požadavkům klienta. Proto navrhujeme každému nejvíce vyhovující řešení.

2.

Schválení

Souhlas klienta je pro nás klíčový. Návrh předkládáme ke schválení každému a v případě potřeby je prezentace upravena podle jeho požadavků. 100% spokojenost zákazníka je pro nás nejdůležitější a s realizací začínáme až ve chvíli, kdy je schválená definitivní podoba návrhu.

3.

Montáž

Nevodivé, sklolaminátové stožáry odolné proti korozi či držáky na vlajky dovezeme na místo určení. Poté na řadu přichází montáž. Zajistíme betonové základy, kotevní desky, napínáky (napínací rám), kotevní lanko a vše ostatní, co je potřeba pro firemní logo, prapor, vlajky, znaky či symboly.

4.

Výsledek

Vždy zákazníkovi předáváme hotovou práci a nabízíme prodej doplňkového sortimentu, opravy a servis. Zákazníkovi vždy předáme kompletní projekt podle schváleného návrhu.

5.

Máte otázky nebo vás zajímají možnosti vybavení vaší firmy?
Kontaktujte nás a my vám ochotně poradíme.

Zrealizované projekty

Naše skladovací systémy a vlajkové stožáry využívá více než 270 firem a institucí. Máme v nabídce vysoce odolné a pružné stožáry na vlajky. Jejich odolnost testujeme podle aktuálních směrnic EUROCODE E a u extrémně velkých vlajek či namáhaných stožárů provádíme dodatečné zesílení.