Regály, skladovací systémy a příslušenství
Prodej a montáž regálů včetně optimalizace skladových kapacit

Podrobně projdeme parametry vašeho skladu a navrhneme pro vás nejvhodnější řešení na míru.

Každá naše realizace začíná pečlivě propracovaným návrhem. Než instalujeme regálové systémy, detailně se zaměříme na podmínky skladování a logistiku ve skladu, na rozměry a váhu skladovaných věcí a další proměnné. Na základě analýzy těchto dat doporučíme vhodný skladovací systém.

Nabídka regálů a skladovacích systémů

Posuvné policové regály

Paletové regály

Konzolové regály

Pevné policové regály

Knihovní regály

Vícepodlažní policové regály

5 jednoduchých kroků k optimálnímu skladování

Příprava

Před každou instalací se musíme nejprve důkladně seznámit s tím, jak sklad funguje a jaké jsou specifické potřeby či požadavky ze strany zákazníka. Důležitá je velikost skladu, druh skladovaných věcí, způsob obsluhy, logistika a další kritéria. Teprve pak můžeme navrhnout optimální skladovací systém na prodej.

1.

Návrh

Když dopodrobna zmapujeme, co a jakým způsobem zákazník skladuje, jaké má potřeby a možnosti, vytvoříme specifický návrh na míru. Požadavky na optimální a efektivní regálové systémy jsou pro každého klienta jiné, stejně jako nároky na doplňkový sortiment. Proto navrhujeme každému nejvíce vyhovující řešení.

2.

Schválení

Souhlas klienta je pro nás klíčový. Návrh tedy dáváme každému ke schválení a v případě potřeby jej upravíme podle jeho požadavků. Nároky na skladovací systémy se liší případ od případu. 100% spokojenost zákazníka je pro nás klíčová a s realizací začínáme až ve chvíli, kdy je schválená definitivní podoba návrhu.

3.

Montáž

Vybrané regálové systémy dovezeme na místo určení a na řadu přichází montáž. Tu provádí až 6 odborně vyškolených specialistů. Průběh montáže se u jednotlivých realizací liší. Záleží na tom, zda jde o regálové systémy policové (pevné, posuvné), pojízdné, závěsné, paletové, knihovní (kov, dřevotříska) nebo konzolové.

4.

Výsledek

Poté, co jsou nainstalované regály, případně další doplňky, jako je dělící stěna, podlážky, lišty a ochranné zarážky, může zákazník začít skladovací systémy obratem využívat. Z našich realizací vycházejí efektivně fungující sklady. Naše řešení totiž zaručují optimální využití skladovacích prostorů a nastavení systému skladování.

5.

Máte otázky nebo vás zajímají možnosti vybavení vaší firmy?
Kontaktujte nás a my vám ochotně poradíme.

Zrealizované projekty

Naše skladovací systémy využívá více než 270 firem a institucí. Máme v nabídce regálové systémy ve variantě policové, pojízdné, závěsné, paletové, knihovní nebo konzolové. Zajišťujeme prodej a montáž na míru (návrh, barva, kovové nebo z dřevotřísky). Nainstalujeme skladové či montované regály na šanony, do dílny, do obchodů, firem a dalších institucí.
Kontaktujte naši společnost Novotný s.r.o., Praha 9 – Běchovice.