O nás

100% spokojenost

klientů je naší prioritou

Pro každého klienta navrhujeme optimální řešení na míru a podle individuálních kritérií, jako je například cena, funkčnost, vybraný materiál nebo provedení.

již 29 Let

Pomáháme našim klientům zoptimalizovat jejich skladové prostory. Za 29 let své existence firma Novotný s.r.o, Praha 9 – Běchovice vybavila stovky objektů a dodala desítky tisíc součástek, z nichž byly skladovací systémy sestaveny.

Více než 270 objektů

Vybavili jsme přes 270 objektů od logistických center, výrobních společností, skladů a internetových obchodů přes školy, univerzity a knihovny až po lékařské ordinace a státní instituce.

6 zaměstnanců

Ve společnosti Novotný s.r.o. působí 6 pracovníků. Naši zaměstnanci prochází přísným výběrovým řízením, během něhož se ověřují jejich odborné znalosti a zkušenosti.

Certifikace

Každý člen našeho týmu má odborné vzdělání a průběžně se vzdělává na školeních. Pečlivě dbáme na to, aby naše produkty vyhovovaly veškerým standardům ČR a EU. Na regály take máme certifikáty ze Státního zkušebního ústavu v Brně.

Náš příběh

Prvními významnými klienty společnosti Novotný s.r.o., Praha 9 – Běchovice byla Akademie věd České republiky a Archiv hlavního města Prahy. Naše společnost pro ně realizovala rekonstrukce, modernizace a rekolaudace jejich objektů. Včetně zpracování projektové dokumentace a stavebního povolení pro spolupracující stavební společnosti. Jednalo se především o archivy, spisovny a knihovny. Stávající kovové regály byly z velké části repasovány, nalakovány a opětovně sestaveny dle projektové dokumentace. Většina dokumentů a dalších materiálů byla uložena v zastaralých či nevyhovujících prostorách a v dřevěných regálech. Bylo tak nutné objekty vybavit novými kovovými regály, které vyhovují všem bezpečnostním a hygienickým předpisům.

V současnosti se společnost Novotný s.r.o. specializuje především na komplexní vybavení skladů, archivů, knihoven, spisoven a dalších objektů i na modernizaci skladovacích systémů. Kromě projektové dokumentace, návrhu projektu s detailním popisem optimálního rozmístění regálových technologií, dodávkou a montáží regálů, zajišťujeme i vybavení skladů a archivů drobnou manipulační a kancelářskou technikou. 

Jedná se především o různé manipulační vozíky, pojízdné rozkládací bezpečnostní schůdky, mapové skříně, pořádací skříně na ukládání formátu A4, A5, ochranné zábrany regálů a jejich stěn proti najetí manipulačními vysokozdvižnými vozíky, dále kancelářské stoly, židle a mnoho dalšího. Kompletní seznam našich produktů a služeb najdete v KATALOGU.

Skladové a regálové systémy | Novotný s.r.o. Praha 9 – Běchovice

Zrealizované projekty

Naše skladovací systémy využívá více než 270 firem a institucí. Máme v nabídce nejrůznější kartotéky, registratury a širokou škálu kovového nábytku pro sklad i dílenský prostor. Zajišťujeme prodej a montáž na míru. Kontaktujte naši společnost Novotný s.r.o., Praha 9 – Běchovice.

Za dobu své existence firma realizovala tyto významnější zakázky: